Opublikowany w Dziś premiera, Gra narracyjna, Gry niezależne, Nowości ze świata przygodówek, Przygodówki, Steam, Visual novel

Seers Isle, narracyjna przygodówka visual novel zadebiutowała na platformie Steam

Dziś premiera przygodowej gry narracyjnej z gatunku visual novel, stworzonej przez niezależne, niewielkie francuskie studio Nova-box, zatytułowanej: Seers Isle. Wraz z premierą gry zadebiutował nowy filmowy zwiastun.

Gra, o której miałam okazję wspominać na blogu w tym miejscu  a także tutaj, pozwoli nam przenieść się do fantastycznego świata średniowiecznej, północnej Europy, na jedną ze świętych wysp, na którą pewnego dnia przybywa grupa szamanów, by szkolić  umiejętności magiczne. Tam spotykają tajemniczą kobietę z rogami.

  • Zwiedzaj wyspę poprzez różnorodną grupę postaci, przedstawioną w pięknym europejskim stylu komiksu.
  • Każdy wybór ma znaczenie. Każda decyzja, którą podejmujesz, nieznacznie zmienia nastrój i osobowość głównego bohatera, a także jej relacje z resztą grupy.
  • Ogromna ilość treści: za każdym razem odkrywaj przygodę o wielkości powieści i kawałek setek ręcznie rysowanych obrazów stworzonych do gry.
  • Wciągająca i świetnie dopracowana ścieżka dźwiękowa: muzyka dostosowuje się i zmienia w zależności od twoich wyborów i nastroju każdej sceny.
  • Wypróbuj nasz dynamiczny system dialogowy: przeczytaj historię jak komiks.
  • Wysoka powtarzalność: wybierz swoją bratnią duszę i odkryj wyniki swoich decyzji poprzez wiele ścieżek i zakończeń historii.

Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w wersji na PC do 25 września w cenie obniżonej o 10% wynoszącej 42,29 złotego.

Kup grę na Steam 

Reklamy

Autor:

Witam serdecznie wszystkich fanów gier przygodowych, które są moją największą pasją. Na moim blogu znajdziecie wszystko to, co dotyczy tego pięknego gatunku: newsy ze świata przygodówek, recenzje oraz poradniki. Zachęcam do śledzenia bloga :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s